logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Підведено попередні підсумки вступної кампанії 2019

7 серпня у Вінницькому національному аграрному університеті підведено попередні підсумки вступної кампанії 2019.

Відкриваючи засідання, ректор університету Віктор Мазур відзначив високу відповідальність, професійність, обов’язковість фахівців приймальної комісії, технічних секретарів, відповідальних працівників консультаційного центру, деканів факультетів, відділу аспірантури і докторантури та студентського активу. Адже саме це дало можливість у такий непростий перебіг вступної кампанії забезпечити її гідний, успішний результат. Уже на даний час майже 2500 колишніх абітурієнтів стали студентами університету.

Успішний результат вступної кампанії 2019 дає нам підстави впевнено почувати себе на складному ринку освітніх послуг та забезпечить динамічний розвиток університету на перспективу, слугуватиме його міжнародному визнанню.

Найбільшою популярністю цьогоріч у нашому університеті користуються спеціальності факультету агрономії та лісівництва. Значно покращив прийом на перший курс та скорочений термін у порівняні з минулим роком інженерно-технологічний факультет, факультет обліку та аудиту, міцно не лише утримують, а кожного року і покращують свої позиції спеціальності: право, готельно-ресторанна справа та туризм.

Ректор університету подякував усім, за успішно проведену вступну кампанію, хто не шкодуючи сил, своїх знань та вмінь активно працював у приймальній комісії, поінформував про рішення керівництва університету щодо матеріального заохочення членів приймальної комісії та наголосив, що вступна кампанія 2020 року розпочинається уже сьогодні.

Сердечно дякуємо нашим майбутнім першокурсникам та їх батькам за усвідомлений правильний вибір, адже бути студентом Вінницького національного аграрного університету – престижно, перспективно, цікаво, яскраво, знаково.

 

1935

Події у світлинах