logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖЕНТУ ТА ПРАВА ВНАУ НИЖЧА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ПОРІВНЯНО З ІНШИМИ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ВІННИЦІ

Керівництво Вінницького національного аграрного університету на чолі з президентом університету, д.е.н., професором, академіком НААН України Григорієм Калетніком піклується про студентів та надає їм найкомфортніші умови навчання, пов’язані не лише з якісним рівнем освіти, професійним викладацьким складом, змістовним та цікавим студентським дозвіллям, а й з вартістю навчання на контрактній формі, яка у нашому університеті є нижчою по більшості спеціальностей у порівнянні з іншими закладами вищої освіти.

Саме на факультеті менеджменту та права вдалось зберегти досить помірну ціну на усіх чотирьох спеціальностях: "Менеджмент", "Маркетинг", "Публічне управління та адміністрування", «Право". З поточного 2021 навчального року вартість навчання на обраній спеціальності буде становити 18 тис. гривень на рік в порівняні із іншими закладами вищої освіти, де така ж спеціальність буде коштувати 20-26 тис. гривень на рік у Вінницькій області.

Декан факультету менеджменту та права, Людмила Пронько розповідає, що університет дбає про те, щоб батьки змогли дати гідну, а головне якісну освіту своїм дітям, незважаючи на матеріальний стан родини. Оскільки вартість навчання є одним із важливих пріоритетів для вступу до вищого навчального закладу, то наш навчальний заклад створює усі можливості розвиватися та навчатися в університетському середовищі за адекватну вартість. «Вінницький національний аграрний університет зробив усе можливе, щоб вартість навчання була найнижчою в переважній більшості спеціальностей. Водночас університет не лише має найнижчі показники оплати серед закладів вищої освіти, а й утримує високий щабель стандартів освіти в Україні. Ми постійно працюємо над вдосконаленням якості надання освітніх послуг науково-педагогічними працівниками факультету та над освітніми програмами, які адаптовані до реального професійного життя»,– зауважила Людмила Миколаївна.

Факультет менеджменту та права щорічно нараховує 1200 студентів 1-4 курсів бакалаврату та магістратури, які стають фахівцями в сфері маркетингу, менеджменту, публічного управління, а також у правовій галузі науки. І в подальшому випускники факультету мають змогу обіймати керівні посади на різних підприємствах та установах, а також працювати радниками, експертами, консультантами у сучасних та затребуваних направленнях управлінської, організаторської та правової роботи.

Нагадуємо абітурієнтам та їх батькам, що у Вінницькому національному аграрному університеті продовжується вступна кампанія. Майбутні студенти можуть подати свої документи на бажані спеціальності до 23 липня (п’ятниця) включно.

7949

Події у світлинах