logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансове та обліково-аналітичне забезпечення управлінських процесів в умовах євроінтеграції»

1-2 жовтня 2020 р. на факультеті обліку та аудиту відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансове та обліково-аналітичне забезпечення управлінських процесів в умовах євроінтеграції».
Тематика конференції охопила такі напрями:
•інноваційно-фінансові технології в діяльності господарюючих суб’єктів: розробка та імплементація;
•інноваційний розвиток облікової системи та системи оподаткування в умовах євроінтеграції;
•трансформація економічного контролю і аналізу в умовах адаптації до тенденцій міжнародної практики.
Відкрила пленарне засідання к.е.н., доцент, декан факультету обліку та аудиту Наталія Здирко, яка привітала учасників конференції та побажала плідної та насиченої роботи в обговоренні актуальних питань з обліку, аналізу, контролю та оподаткування. 
З вітальним словом до учасників конференції звернувся д.е.н., професор, академік НААН України, президент університету Григорій Калетнік, який зауважив, що тематика конференції є надзвичайно актуальною та висловив сподівання, що напрацьовані наукові пропозиції і твердження знайдуть своє відтворення в економічному розвитку нашої країни. Григорій Миколайович також привітав усіх із прийдешнім святом – Днем працівників освіти. Побажав міцного здоров’я, нових наукових відкриттів та творчих успіхів.
До участі в конференції долучилися провідні науковці та дослідники закладів вищої освіти Києва, Харкова, Вінниці, Івано-Франківська, Львова, Кам’янця-Подільського, науково-дослідних установ, молоді науковці, аспіранти.
Всього у науково-практичній конференції взяли участь 54 учасники.
У зв’язку з проведенням конференції в умовах карантину, було передбачено дистанційну форму участі науковців з інших закладів освіти та наукових установ.
Факультет обліку та аудиту висловлює щиру вдячність працівникам науково-дослідної частини ВНАУ за можливість організації наукової дискусії у такому форматі. 
У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, розглядалися актуальні питання щодо розвитку інноваційно-фінансових технологій; проблем формування інформаційного забезпечення управління публічними закупівлями в Україні; інноваційності розвитку окремих галузей аграрного сектору економіки; організації екологічного обліку; бухгалтерського інжинірингу, еволюції ролі бухгалтера під впливом діджиталізації; удосконалення підходів в оподаткуванні сільськогосподарських товаровиробників.
Найбільшу зацікавленість та жваве обговорення викликали доповіді на тематику інноваційного розвитку облікової системи, обліку екологічних витрат, обліку органічного виробництва та трансформації економічного контролю.
Учасниками науково-практичної конференції сформовано резолюцію, в якій наголошено на необхідності інноваційного розвитку фінансового та обліково-аналітичого забезпечення управлінських процесів.
Запропоновано:
- шляхи вдосконалення інформаційного забезпечення управління публічними закупівлями в Україні;
- методичні підходи до оцінки інноваційності розвитку галузей аграрного сектора та його фінансового забезпечення;
- організаційні підходи до запровадження системи бухгалтерського інжинірингу;
- напрями еволюційного розвитку ролі бухгалтера під впливом діджиталізації;
- методичні прийоми обліку органічного сільськогосподарського виробництва;
- визначено підходи до оптимізації кредитного забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств;
- розроблено пропозиції щодо удосконалення підходів в оподаткуванні сільськогосподарських товаровиробників;
- запропоновано практичні кроки в трансформації взаємовідносин стейкхолдерів ринку аграрного страхування;
- розроблено методологічні підходи формування інформаційного забезпечення аналізу ефективності використання оборотних активів нафтогазовидобувних підприємств. 
Колектив факультету обліку та аудиту висловлює вдячність президенту університету Григорію Калетніку та в. о. ректора університету Віктору Мазуру, проректору з наукової та інноваційної діяльності Інні Гончарук та всім учасникам за сприяння, організацію й активну участь в конференції та сподівається на подальшу підтримку і співпрацю.

4957

Події у світлинах