logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

На факультеті менеджменту та права відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Інструменти сучасного маркетингу як засіб впливу на споживача»

19-20 травня 2019 року на факультеті менеджменту та права Вінницького національного аграрного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Інструменти сучасного маркетингу як засіб впливу на споживача». У роботі конференції взяли участь понад 50 науковців із вищих навчальних закладів та установ Варшави, Києва, Тернополя, Хмельницького, Вінниці, Могилів-Подільського, Немирова.
На пленарному засіданні з доповідями виступили В. В. Луцяк, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу та аграрного бізнесу Вінницького національного аграрного університету; О. В. Захарчук, доктор економічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу інвестиційного та матеріально-технічного забезпечення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН України; О. В. Стеценко, директор з технічного розвитку бізнесу ТОВ Агроскоп Інтернешнл; Р. В. Логоша, доктор економічних наук, доцент кафедри маркетингу та аграрного бізнесу Вінницького національного аграрного університету; Л. О. Матвійчук, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету; Л. М. Пронько, кандидат економічних наук, доцент кафедри адміністративного менеджменту та альтернативних джерел енергії Вінницького національного аграрного університету; Л. В. Галайда, викладач Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького національного аграрного університету.


Із доповідями на секційних засіданнях також виступили Л. А. Сковира, викладач Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету; Н. Л. Вільчинська, викладач Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету; В. В. Озима, викладач Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету; Т. Л. Мостенська, доктор економічних наук, професор кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності, Національного університету біоресурсів і природокористування України та інші. 
Після пленарного засідання жваві дискусії відбулись на секційних засіданнях конференції (1. Маркетингові дослідження business to business (B2B). 2. Маркетингові дослідження ринку business to customer (B2C)), що стали платформою для професійного спілкування та обміну новітнім досвідом, джерелом збагачення новими ідеями і думками щодо маркетингових проблем сучасного розвитку підприємств та галузей агропромислового комплексу, вирішення актуальних суспільних питань та їх дослідження з використанням методології маркетингу, розвитку ринку сільськогосподарської продукції у регіоні. Доповіді учасників конференції мали високий науковий рівень, та супроводжувалися активними дискусіями цікавими як для науковців так і для студентської молоді.

1210

Події у світлинах