logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку аграрного сектору економіки в умовах інтеграційних процесів»

15-16 травня 2019 року у Вінницькому національному аграрному університеті відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку аграрного сектору економіки в умовах інтеграційних процесів». Розуміючи, що майбутнє економіки України безпосередньо й повною мірою залежить від успішного розвитку її аграрного сектору, молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти провели низку досліджень. Теми наукових доповідей охоплювали найрізноманітніші сфери життя – від інновацій в агроінженерії, машинобудуванні, енергетиці, технологій в агрономії і лісівництві, інноваційних технологій у тваринництві та харчовій промисловості до тенденцій розвитку підприємництва, менеджменту та маркетингу в умовах ринкової трансформації та інтеграційних процесів. 


Робота конференції розпочалася із реєстрації учасників та спільного фото з керівництвом університету: президентом Григорієм Калетніком, ректором Віктором Мазуром та проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи Іриною Гунько, яке по завершенні конференції отримали всі учасники на згадку.
На пленарному засіданні із вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету Віктор Мазур, який привітав усіх із початком роботи та зазначив, що українська наука має міцне підґрунтя для розвитку, а енергія й невичерпний потенціал молодих науковців, їх інтерес до наукових досліджень, мають практичне втілення. Найвища цінність цієї конференції полягає у поєднанні досвіду старшого покоління науковців із завзяттям та творчим запалом молоді. Віктор Анатолійович також зазначив, що така конференція із залученням молодих вчених із інших університетів України та закордонних університетів-партнерів у нас проходить вдруге. 
Міжнародна наукова інтернет-конференція проходила за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та викликала неабиякий інтерес у наукових колах.
Учасники конференції мали можливість поспілкуватися, обмінятися ідеями і обговорити наукові проблеми та шляхи їх вирішення, оволодіти практичними навичками у сфері наукової діяльності. 
У конференції взяли участь понад 200 студентів, аспірантів, докторантів та молодих науковців, а також представники 6 країн світу: Білорусі, Латвії, Польщі, США, Чехії, Німеччини та університетів і коледжів України: Житомир, Тернопіль, Львів, Вінниця, Ладижин.
ВНАУ із великим задоволенням зустрічав гостей конференції – керівників наукових доповідей студентів ЖНАУ: д.е.н., професора Цаль-Цалко Юзефа, д.е.н., професора Мороз Юлію, к.е.н., професора Суліменко Ларису.
Другий рік поспіль конференція відбувається на надзвичайно високому рівні, за що організатори та учасники дякують президенту університету Григорію Калетніку та проректору з наукової, міжнародної та інноваційної діяльності Інні Гончарук.
Після пленарного засідання учасники конференції продовжили свою роботу у шести секціях за різними напрямками, де, власне, і відбулось жваве обговорення проблем і перспектив інноваційного розвитку аграрного сектору економіки.
Плідна робота конференції та перебування у Вінницькому національному аграрному університеті учасників залишили тільки позитивні враження і надали поштовх до подальших наукових досліджень!
Для Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ця масштабна подія стала значним організаційно-науковим здобутком та важливим досвідом. Всі учасники, які долучилися до дослідження проблематики конференції і представили свої результати будуть відзначені сертифікатами.

1231

Події у світлинах