logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Міжнародна науково-практична конференція "Інновації сучасної агрономії"

30-31 травня 2019 року на факультеті агрономії та лісівництва Вінницького національного аграрного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інновації сучасної агрономії». У роботі конференції взяли участь науковці з вищих навчальних закладів, наукових установ, керівників департаментів та представників бізнесу з Житомира, Кам’янець-Подільського, Польщі, Азербайджану, Словаччини, Литви та Молдови.


У пленарному засіданні взяли участь науковці з країн Європейського Союзу: доктор економічних наук, професор Краківського університету економіки (м. Краків, Польща) Кліч Яцек, доктор сільськогосподарських наук, професор Словацького аграрного університету (м. Нітра, Словаччина) Ласко Бартосова-Магдалена, доктор сільськогосподарських наук, професор, декан природничого факультету Університет Вітовта Великого міста Каунас, (м. Каунас, Литва) Паулюс Міскявічюс, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри екології Краківського університету (м. Краків, Польща) Собчик Вікторія. Також науковці з Азейбарджану та Молдови: Азізов Ібрагім Вагаб огли, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент Інституту ботаніки Національної академії наук Азербайджану та Шинкарук Василь директор ICS Chimagromarketing SRL (Молдова). 
З доповідями на пленарному засіданні також виступили науковці з України: кандидат сільськогосподарських наук, доцент, декан факультету агрономії та лісівництва Ігор Дідур, директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації Микола Ткачук, доктор сільськогосподарських наук, професор, начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри рослинництва Житомирського національного агроекологічного університету Віра Мойсієнко, доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри рослинництва, селекції та насінництва Подільського державного аграрно-технічного університету Олександр Гораш та інші. 

Після пленарного засідання жваві дискусії відбулись на секційних засіданнях конференції:
1. Дослідження рослинних ресурсів та біологічного різноманіття в умовах зміни клімату.
2. Агротехнології та екологічні чинники підвищення продуктивності агроценозів та збереження родючості ґрунтів.
3. Інноваційні аспекти в технологіях вирощування плодоовочевих, декоративних рослин та лісових насаджень
Конференція стала платформою для професійного спілкування та обміну новітнім досвідом, розширення співпраці з іноземними партнерами, збагачення новими ідеями, думками щодо сучасного стану та перспектив подальшого розвитку сільського господарства. Доповіді учасників конференції були представлені на високому науковому рівні та супроводжувалися активними дискусіями цікавими як для науковців, так і для студентської молоді.

3235

Події у світлинах