logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

28-29 березня 2019 року на базі університету відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Облік, аналіз, контроль та оподаткування: стан і перспективи розвитку».
Організаторами заходу виступили ННВК «Всеукраїнський науково-навчальний консорціум» та Вінницький національний аграрний університет. Провідними установами, що забезпечили участь в роботі конференції були Вінницька обласна державна адміністрація; Антимонопольний комітет України; Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва; Житомирський державний технологічний університет; Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» НААН України; Житомирський національний агроекологічний університет; Тернопільський національний економічний університет; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; Київський національний торговельно-економічний університет; Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, а також міжнародна аудиторська компанія «Ernst & Young».
У науково-практичній конференції взяли участь 120 учасників, які виступили із доповідями на актуальну тематику обліку, аналізу, контролю та оподаткування в Україні. 


З вітальним словом виступили ректор університету Віктор Анатолійович Мазур та декан факультету обліку та аудиту Наталія Григорівна Здирко, акцентувавши увагу на необхідності поєднання наукового дослідження і прикладних аспектів обліку, оподаткування, контролю та інформаційно-аналітичного забезпечення в управлінні економікою.
Наукова дискусія на конференції відбулася за такими тематичними напрямами:
- облік і оподаткування в сучасних умовах: проблеми та виклики;
- економічний контроль: сучасний стан та тенденції розвитку;
- інформаційно-аналітичне забезпечення в управлінні економікою.
На пленарному засіданні були заслухані та обговорені доповіді провідних науковців і практиків за результатами проведених наукових досліджень сучасного стану, проблем і пріоритетів розвитку обліку, аналізу, контролю і оподаткування. Жваву дискусію та обговорення викликали доповіді д.е.н., проф., академіка НААН України Жука В.М., к.е.н., доц., декана факультету обліку та аудиту ВНАУ Здирко Н.Г., д.е.н., проф.. Чижевської Л.В., голови Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Слободянюка М.В., д.е.н., доц. Кафки С.М., к.е.н., проф.. Деми Д.І., к.е.н, сертифікованого аудитора Дудки К.П., які вирізнялися своєю актуальністю, новизною, неординарністю.
За результатами обговорення учасниками наукового заходу прийнято резолюцію конференції, яка включає пропозиції та рекомендації щодо можливості удосконалення обліку, аналізу, контролю та оподаткування і максимальної їх орієнтації на потреби управління.
Приємним та несподіваним подарунком для гостей стали 3-D картини, виконані власноруч студентами факультету обліку та аудиту, презентовані учасникам пленарного засідання.
Після завершення пленарного засідання проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Інна Вікторівна Гончарук ознайомила учасників конференції з різних куточків України з історією створення та становлення університету, його структурою, особливостями науково-практичної діяльності ННВК «Всеукраїнський науково-навчальний консорціум». Гості мали можливість ознайомитися з прекрасною матеріально-технічною базою університету, відвідати бібліотеку, зали засідань ректорату, Консорціуму, Вченої ради університету. Неабиякий інтерес гостей викликав відділ аспірантури та докторантури, де в.о. завідувача відділу Тетяною Вікторівною Гончарук була надана детальна та корисна інформація щодо переліку спеціальностей, а також наукових результатів досліджень аспірантів та докторантів.
Після обіду в комфортній їдальні університету учасники здійснили екскурсію «Вінниця історична», мали змогу ознайомитися із тематичною виставкою, яку підготували викладачі, працівники та студенти університету. 
Секційні засідання конференції, що відбулися 29 березня, відкрив президент Всеукраїнського науково-навчального консорціуму, доктор економічних наук, професор, академік НААН України Калетнік Г.М.
У своєму виступі Григорій Миколайович привітав учасників конференції, закликав присутніх до активної наукової дискусії та обговорення теоретичних і практичних проблемних аспектів в частині тематики конференції. 
Надзвичайно змістовною, актуальною та такою, яка викликала надзвичайну зацікавленість аудиторії і жваву дискусію була доповідь Григорія Миколайовича, яка була присвячена проблемам розвитку земельних відносин в Україні та формування ринку сільськогосподарських земель. Ці питання є стратегічно важливими для нашої країни, її розвитку і процвітання, а також добробуту українського народу. Відтак, від вирішення проблем щодо обігу сільськогосподарських земель залежатиме економічна, продовольча та екологічна безпека держави.
Секційні засідання проводилися в межах їх тематики. Учасниками конференції були не тільки викладачі, молоді науковці, аспіранти, магістри рідного ВНАУ та його структурних підрозділів (коледжів), а й запрошені гості з різних міст України.
Хотілося б висловити слова вдячності за підтримку в організації конференції: президенту університету Калетніку Г.М., ректору університету Мазуру В.А., проректору з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Гончарук І.В., а також всьому професорсько-викладацькому складу факультету обліку та аудиту і побажати подальших успіхів у досягненні наукових вершин та процвітання нашому рідному, найкращому Вінницькому національному аграрному університету!

735

Події у світлинах