logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні аспекти розвитку зеленого туризму України: економічні, освітні, організаційні, правові»

 21 березня 2019 р. у Вінницькому національному аграрному університеті на факультеті економіки та підприємництва відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні аспекти розвитку зеленого туризму України: економічні, освітні, організаційні, правові».

Відкриття конференції ознаменувалось привітальним словом ректора Мазура Віктора Анатолійовича з побажанням учасникам конференції успішно презентувати свої наукові дослідження, сприяти обміну досвідом, інноваційними ідеями, прогресивними педагогічними технологіями та здобутками науково-освітньої праці в сфері зеленого туризму.

Декан факультету економіки та підприємництва Салькова Ірина Юріївна побажала усім присутнім на конференції плідної роботи та висловила впевненість, що кожен із учасників отримає від заходу професійне задоволення. 

Участь у конференції забезпечили близько 70 науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів із Вінницького національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Житомирського державного технологічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету, Вінницького фінансово-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету та інших вузів України, представники підприємств та організацій - директор мережі туристичних агенцій «Анекс-тур» В.В. Замрій, делегація НПП «Кармелюкове Поділля», в т.ч. начальник відділу екологічно-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Л.І. Стороженко, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації В.Г. Кулявець та інші громадські організації.

У ході дискусій на пленарному засіданні активно обговорювались такі питання: туристичні освітні ініціативи майбутнього; трансформаційні можливості для України; специфіка чартерних та регулярних авіаперевезень; туристично-рекреаційний потенціал НПП «Кармелюкове Поділля»; роль організацій громадського суспільства у просуванні туристичного та соціального підприємництва у сільських громадах. 

У центрі уваги та жвавої дискусії опинилася доповідь заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації Кулявець Веги Габдрахимівни, яка охарактеризувала туристичний потенціал Вінницької області.

Із корисною науковою інформацією на пленарному засіданні виступили також науково-педагогічні працівники Вінницького національного аграрного університету: к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму Ю.В. Ставська; д.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму О.М. Головня; старший викладач кафедри математики, фізики та комп’ютерних технологій Ю.Л. Хом’яківський та ін.

Під час перерви на каву було продемонстровано 3D-тур історичними місцями Вінниччини та діяльність віртуальної туристичної агенції, що стають незамінними новітніми технологіями у сфері туризму і подорожей. Віртуальні тури – це один із найефективніших і переконливих мультимедійних засобів представлення інформації, оскільки вони дозволяють здійснювати захоплюючі віртуальні екскурсії і створюють у глядача повну ілюзію присутності.

Робота секційних засідань проходила під керівництвом викладачів кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму у таких напрямках: «Організаційно-економічне забезпечення розвитку зеленого туризму в Україні» (керівник Головня О.М.); «Інституційно-правові засади підтримки сільського зеленого туризму» (керівник Ставська Ю.В.); «Науково-освітні аспекти сприяння розвитку туризму» (керівник Табенська О.І.);  «Проблеми використання економічного потенціалу України та її регіонів» (керівник Іващенко А.В.), де було заслухано та обговорено багато цікавих доповідей.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні аспекти розвитку зеленого туризму України: економічні, освітні, організаційні, правові» стала вдалою нагодою для науковців і спеціалістів-практиків обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями та відкриттями в сфері зеленного туризму.

57

Події у світлинах